آیفون تصویری 7 اینچ با حافظه

1,275,000 تومان بدون مالیات.

آیفون تصویری 7 اینچ با حافظه 

درب بازکن تصویری با حافظه – دارای صفحه نمایش تمام لمسی 7 اینچی - دارای امکان ارتباط داخلی با سایر واحدها و انتقال تماس از واحدی به واحد دیگر - منوی فارسی و انگلیسی و تقویم شمسی و میلادی – دارای قابلیت باز کردن درب پارکینگ – مجهز به حافظه داخلی ضبط عکس

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

آیفون تصویری 7 اینچ با حافظه 

یکی از آیفون های جدید آترین نوین که دارای امکانات زیادی است و از جدیدترین تولیدات این شرکت می باشد، درب بازکن تصویری است که از بهترین و کاربردی ترین انواع آیفون تصویری ها می باشد. این محصول قابلیت اتصال به شبکه وای فای را ندارد. در این محصول صفحه نمایش 7 اینچی این آیفون تصویری می تواند تصاویری شفاف را با وضوح و کیفیت عالی در اندازه ای بزرگ برای شما به نمایش گذارد. بدنه این محصول به صورت آینه ای طراحی شده است و هیچ دکمه ای روی بدنه دیده نمی شود بلکه تمامی عملکردها لمسی می باشد.

دربازکن تصویری رنگی  بدنه ای کشیده و عریض دارد که زیبایی این محصول را دو چندان کرده است. بیشترین بخشی که در این آیفون تصویری خودنمایی می کند یک صفحه سیاه رنگ است که حالت آینه ای دارد و در مرکز این بخش، نمایشگر هفت اینچی قرار گرفته است در این محصول شرکت از بزرگترین اندازه صفحه نمایش خود استفاده کرده است که فضای زیادی را روی مانیتور در برگرفته است.

در سمت چپ بدنه دستگاه یک گوشی برای برقراری تماس صوتی قرار دارد که با سیم فنری به بدنه متصل می شود همچنین در این محصول برای قرار گرفتن گوشی روی آیفون تصویری از سیستم مگنت استفاده شده است که کمک می کند با نزدیک کردن گوشی به بدنه نیروی مغناطیسی گوشی را به سمت خود بکشد و درست در جای خود قرار گیرد. در این محصول صفحه دربرگیرنده نمایشگر دارای اندکی زاویه از بدنه اصلی است که جلوه خاصی به دستگاه می بخشد.

در این درب بازکن تصویری این امکان وجود دارد که شما یکی از دو زبان انگلیسی و فارسی را برای مانیتور خود انتخاب نمایید همچنین این محصول دارای تقویم شمسی و میلادی نیز می باشد. در این مانیتور آیفون تصویری شما می توانید میزان رنگ تصویر، ملودی زنگ، حجم صدا و غیره را از داخل منو تنظیم کنید. باز کردن جک درب پارکینگ هم از ویژگی های جانبی و قابل توجه این آیفون تصویری می باشد. در ادامه با خصوصیات فنی این محصول به صورت جز به جز آشنا می شوید:

قابلیت ارتباط دربازکن تصویری 

آیفون تصویری همانند اکثر آیفون تصویری  قابلیت اتصال به دو پنل را دارد یعنی اگر ساختمان شما دارای دو ورودی است هر دو را می توانید با یک آیفون تصویری پوشش دهید و از طریق مانیتور خود تصویر مربوط به هر پنل را انتخاب کنید.

این محصول قابلیت برقراری ارتباط داخلی بین واحدها را دارد و شما می توانید با شماره گیری واحد مورد نظر تماس آیفون به آیفون برقرار نمایید همچنین در این محصول تماس ها می توانند از یک واحد به واحد دیگر منتقل شوند به طور مثال اگر شما منتظر بسته ای هستید و در زمان رسیدن آن در منزل حضور ندارید می توانید تماس های واحد خود را به واحد نگهبانی منتقل کنید تا بسته شما را تحویل بگیرند. در آیفون تصویری امکان برقراری اینترکام یا ارتباط داخلی با واحد نگهبانی هم وجود دارد.

حافظه درب بازکن تصویری

دربازکن تصویری در دسته حافظه دار این شرکت قرار دارد که مجهز به حافظه داخلی می باشد یعنی شما می توانید با استفاده از این آیفون از مراجعه کننده های درب ساختمان خود عکس و فیلم تهیه نمایید که امکان ذخیره عکس و فیلم ها هم به صورت خودکار و هم به صورت دستی در این مانیتور وجود دارد. در این دستگاه می توانید هم عکس و هم فیلم را با امکان ضبط صدا روی حافظه داخلی ذخیره کنید.

برچسب ها