کلید کولر لمسی (تاچ) نستک (NESTECH)

507,000 تومان

کلید کولر لمسی (تاچ) نستک (NESTECH)

کلید تاچ کولر NESTECH نستک - دارای پنل کریستال نشکن با نمایشگر LED - قابل استفاده برای پمپ آب و انواع کولرهای آبی - سایز کلید 33×86×86 میلیمتر - کلید سه پل با حساسیت لمسی بالا - قابل نصب در انواع قوطی های برق رایج با سایزهای 86، 77 و 52 میلیمتر

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کلید کولر لمسی (تاچ) نستک (NESTECH)

کلید کولر تاچ نستک از انواع کلید و پریز لمسی نستک nestech است که برای روشن و خاموش کردن سیستم های خنک کننده مانند پنکه ها، کولرها و سیستم های تهویه مورد استفاده قرار می گیرد و همانند کلیدهای قدیمی دارای سه کلید پمپ ، سرعت کم و سرعت بالا است. این محصولات دارای طول عمر و کیفیت ساخت بالایی هستند و می توانند جایگزین کلیدهای قدیمی شما شوند تا تغییراتی شگرف را ایجاد کنند. بدنه این کلیدها کریستالی و نشکن است که در سه رنگ مشکی، سفید و طلایی تولید شده است و شما می توانید متناسب با دکوراسیون فضای مورد نظرتان یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های کلید لمسی کولر نستک رنگ بندی نمایشگر کلید است که انتخاب رنگ LED به عهده شماست و می توانید متناسب با هر دکوراسیون یکی از رنگ نورهای سبز، آبی، بنفش و قرمز را انتخاب کنید. کلید لمسی کولر NESTECH دارای زیبایی و طول عمر بالایی است و با سیم کشی های متداول سازگاری دارد همچنین پنل کریستالی و ضد ضربه این کلیدها برای خانه های لوکس و مدرن، اداره ها ، بیمارستان ها و کلینیک های بزرگ نیز قابل استفاده است. یکی از ویژگی های این محصول این است که شما می توانید به راحتی آن را با کلیدهای قدیمی منزل یا محل کار خود تعویض کنید و از این پس از تکنولوژی لمسی خازنی برای روشن و خاموش کردن کولر خود استفاده نمایید.

برچسب ها