درایور RGB صنعتی ۳۰ آمپر

390,000 تومان بدون مالیات.

درایور RGB صنعتی ۳۰ آمپر

درایور RGB موزیکال 16میلیون رنگ و قابلیت کنترل با گوشی توسط نرم افزار فارسی SCAN

 {SCAN {Smrat Control Atrin Novin

  • 60 آمپر
  • 30 آمپر
  • 6 آمپر

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

درایور RGB صنعتی ۳۰ آمپر

ویژگی درایور آر جی بی:

قابلیت تولید 16 میلیون رنگ
قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق وای فای
دارای افکت های بسیار جذاب مانند: چرخش رنگ ها، رنگین کمان، چشمک زن و…
قابلیت مچ شدن با موزیک

مشخصات فنی درایور rgb :

تغذیه: 12 ولت
قابلیت جریان دهی 30 آمپر
پروتوکل ارتباطی: Wifi
دارای دکمه ریست برای برگرداندن تنظیمات به حالت کارخانه

محصول dr-rgb30A از طریق درگاه Wifi خود را به گوشی های هوشمند و مودم وصل کرده و عملیات کنترل LED RGB را انجام می دهد.

در این محصول علاوه بر انتخاب ۱۶۰۰۰۰۰۰ رنگ می توانید در افکت های مختلف (تک رنگ؛ چرخش رنگ؛ رنگین کمان؛ چشمک زن و موزیکال) استفاده کنید.

یکی از نکات مهم در نورپردازی این است که حتما باید نور منعطف و قابل تغییر داشته باشد، نه یک نور ثابت. در این صورت به راحتی می توان به هر میزان که مایل هستید، نور مورد نظر را تنظیم کنید. در گذشته با سیستمهای دیمر این امکان وجود داشت که صرفا میزان روشنایی نور محیط (Luminance )را بتوانیم کنترل نماییم که آن هم تنها برای لامپ های رشته ای امکان پذیر بود اما با ظهور لامپ های LED این امکان به وجود آمده است که بتوانیم رنگ محیط را هم کنترل نماییم ولی اغلب دستگاههای کنترلی در این زمینه عملکردی بسیار ابتدایی دارند به گونه ای که کاربر با در اختیار داشتن چند کلید میتواند شدت سه نور اصلی یعنی آبی، سبز و قرمز را کنترل نماید ولی این نوع عملکرد برای همه کاربران راحت نیست.

اما در این کنترلر آر جی بی از روشی استفاده شده است که میتواند استفاده را برای کاربران بسیار ساده و لذت بخش نماید. در این روش یک صفحه لمسی وجود دارد که دقیقا همچون قسمت انتخاب رنگ نرم افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ عمل میکند. بدین ترتیب کاربر میتواند با حرکت انگشت برروی صفحه، نور محیط را به رنگ دلخواه از هر طیفی تبدیل نماید . به کمک این صفحه لمسی تمام مشخصات نور یعنی نوع ، غلظت و میزان روشنایی نور (Hue، Saturation و Luminance) قابل تنظیم است.

سیستم نورپردازی هوشمند :

به کمک این سیستم­ها، کاربر می تواند در هر زمان دلخواه رنگ محیط را به سلیقه خود تغییر دهد. این انتخاب شامل طیف کاملی بالغ بر ۱۶ میلیون رنگ مختلف است و برای انتخاب رنگ کاربر گزینه های مختلفی در اختیار دارد که به راحتی می تواند نظر خود را اعمال نماید.

برچسب ها