درایور دیجیتال صنعتی ۷۰۰ پیکسل موزیکال مخصوص ال ای دی های برنامه پذیر

471,000 تومان

درایور دیجیتال صنعتی ۷۰۰ پیکسل موزیکال مخصوص ال ای دی های برنامه پذیر

این محصول یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت آترین نوین با برند بین المللی SCAN می باشد.

درایور دیجیتال صنعتی قابلیت کنترل تا 700 پیکسل را دارد.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

درایور دیجیتال صنعتی ۷۰۰ پیکسل موزیکال مخصوص ال ای دی های برنامه پذیر

معرفی اولیه : 

جدیدترین سبک نورپردازی استفاده از LED DIGITAL RGB می باشد که علاوه بر انتخاب رنگ قابلیت آدرس دهی به هر پیکسل را خواهید داشت تا طیف هر پیکسل را جدا از پیکسل های دیگر کنترل کرد . کنترلر دیجیتال امکان کنترل این سبک ال ای دی ها را توسط گوشی های هوشمند فراهم میکند . 

توضیح منوهای ساده : 

در این حالت شما علاوه بر انتخاب رنگ ( بصورت یکپارچه روی تمام پیکسل ها ) می توانید حالت شدت نور را هم کنترل کنید . حالت رنگین کمان منوی بعدی است که رنگ ها به آرامی پشت سر هم تغییر می کنند که قابلیت کنترل سرعت نیز دارد .

حالت چرخش رنگ ها : 

در این افکت طیف نورهای مختلف بصورت متحرک پشت سرهم حرکت می کنند و از ابتدای پیکسل ها تا انتهای پیکسل ها را می پیماید امکان انتخاب سرعت افکت - طول افکت و تکرار افکت را دارد .

حالت تک رنگ و دو رنگ : 

در افکت تک رنگ پس از انتخاب طیف نور از روی حلقه رنگی طیف انتخابی از ابتدای پیکسل ها تا انتهای آن حرکت کرده و این حرکت تکرار می شود .و می توان طول و سرعت و تعداد تکرار در کل پیکسل ها را تنظیم کرد و نیز می توان ابتدا و انتهای هر افکت را محو کرد . در افکت دو رنگ علاوه بر امکانات بالا قابلیت انتخاب طیف نور پس زمینه را دارا می باشد .

حالت موسیقی : ( مخصوص  کنترلر های موزیکال

خاص ترین افکت که در این کنترلر می توان معرفی کرد انتخاب حالت موسیقی است که 6 زیر شاخه برای انتخاب رنگ دارد که هم بصورت چشمک زن تک رنگ یا رنگین کمانی - سطحی تک رنگ یا سطحی رنگین کمانی و یا ستاره ای تک رنگ و ستاره ای رنگین کمانی قابل انتخاب است .

با انتخاب هریک از این افکت ها نور دقیقا با ریتم موزیک پخش شده در محیط هماهنگ شده و بطور مثال شبیه اکولایزر حرکت خواهد کرد . انتخاب رنگ نور - تعداد پخش های آن و...از قابلیت های دیگر این افکت است .

ویژگی های درایور اسکن:

قابلیت تولید 16 میلیون رنگ

دارای افکت های بسیار زیبا مانند: رنگین کمان، چرخش رنگ ها و …

دارای قابلیت مچ شدن با موزیک

قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق وای فای تعبیه شده بر روی دستگاه

دارای اپلیکیشن فارسی با محیطی بسیار زیبا

مشخصات فنی:

ولتاژ تغذیه: 12 ولت

پروتکل ارتباط با تلفن همراه: وای فای

دارای دکمه ریست برای برگرداندن تنظیمات به حالت کارخانه

نمایی از محیط نرم افزار هوشمند اسکن

                   

توضیحاتی پیرامون وای فای: 

ماژول وای فای Wifi نوعی پروتکل ارتباطی است. وای فای نامی تجاری است که توسط اتحادیه وای فای Wi-Fi ثبت شده است. دارای استانداردهای خاص و جهانی است. ارتباط وای فای Wifi بیشتر بر پایه ارتباط شبکه اینترنت به صورت بیسیم تاکید می‌کند. وای-فای که همان استاندارد IEEE۸۰۲٫۱۱ است در مدل‌های ۸۰۲٫۱۱g و ۸۰۲٫۱۱b مورد استفاده قرار می‌گیرد و استاندارد اصلی آن IEEE802.11b است. باند فرکانسی وای فای در محدوده ۲٫۴ گیگاهرتز است. علاوه بر این وای فای مدل دیگری نیز به نام ۸۰۲٫۱۱n ایجاد شده که سرعت انتقال را حداقل تا ۲۰۰Mbps افزایش می‌دهد. ماژول‌های وای فای WiFi قابلیت انتقال و دریافت دیتا را دارند.

برچسب ها