منبع تغذیه سوئیچینگ ( ترانس - آداپتور ) ۱۲ ولت

148,500 تومان بدون مالیات.

منبع تغذیه سوئیچینگ ( ترانس - آداپتور ) ۱۲ ولت 

منابع تغذیه سوئیچینگ امروزه پرکاربردترین منابع تغذیه بوده و کاملا جایگزین منابع تغذیه تغذیه خطی شده اند که از لحاظ اندازه، وزن و توان خروجی قابل مقایسه با منابع تغذیه دارای ترانس 50 هرتز نیستند.

  • 30 آمپر
  • 2 آمپر
  • 5 آمپر
  • 10 آمپر
  • 20 آمپر

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

منبع تغذیه سوئیچینگ ( ترانس - آداپتور ) ۱۲ ولت 

منابع تغذیه سوئیچینگ در فرکانس های چند ده کیلوهرتز راه اندازی می شوند. این منابع به دلیل بالا بودن فرکانس کاری، مزایای بسیار زیادی دارند که مهمترین آن ها، همانطور که در بالا هم اشاره شد، کاهش وزن و ابعاد و افزایش قابل ملاحظه توان خروجی و در نتیجه بازده آن است به طوری که در حالت بهینه می توان راندمان 90 درصد را از آن ها دریافت کرد.

ترانس منبع تغذیه  www.atrinnovin.ir

 منبع تغذیه و کاربرد آن : 

یکی از پرکاربردترین انواع منبع تغذیه ، منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت  می باشد ، این نوع از منبع تغذیه حدودا در رنج متوسط ولتاژهای خروجی قرار دارد و به همین دلیل معمولا با استقبال خوبی مواجه می شود ، زیرا هم از نظر اقتصادی به صرفه می باشد و هم از نظر کیفیت و کمیت ، استانداردهای لازمه جهت مصارف مختلف را دربر دارد ، اکثر مصرف کنندگان ترجیح می دهند با خرید یک منبع تغذیه در رنج متوسط ، ریسک استفاده از یک منبع تغذیه در رنج پائین و یا چند آداپتور ضعیف را به حداقل برسانند .

منبع تغذیه و خصوصیات آن :

منبع تغذیه ۱۲ ولت  به دلیل داشتن فن در داخل خود ، هیچگاه داغ نمی کند و در نتیجه موجب متوقف در روند کار دستگاه نمی شود ، علاوه بر آن از ایجاد اتصال و جرقه در دستگاه نیز جلوگیری می نماید .

منبع تغذیه و جریان خروجی:

آمپر خروجی این دستگاه حدود ۷۰ % ظرفیت اسمی قید شده بر روی بدنه دستگاه می باشد و در واقع حدود ۱۴ آمپر می باشد ، این منبع تغذیه چنانچه در نصب مورد استفاده قرار گیرد قابلیت پشتیبانی ۱۰ الی ۱۵ دستگاه دوربین با مصرف ۰/۷ آمپر را دارد ولی بیشتر از این تعداد به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا موجب فشار آمدن بر روی منبع تغذیه می شود و به همین دلیل بدنه منبع تغذیه از نوع مشبک و سوراخدار ساخته می شود ، زیرا باعث بالا رفتن دمای دستگاه و ایجاد آتش سوزی در داخل کیس می شود .

منبع تغذیه و کاربرد آن :

منبع تغذیه ۱۲ ولت  نیز همانند بسیاری دیگر از منابع تغذیه دارای مصارف عمومی و متعددی می باشد ، لیکن بصورت خیلی بارز و مشخص در دوربین های مداربسته و تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده فراوانی دارد.

در هنگام خرید و انتخاب منابع تغذیه سوئیچینگ ۲۰ درصد اضافه بار در نظر بگیرید. برای مثال در صورتی که شما قصد استفاده از این منابع برای چندین ساعت متوالی دارید، ۸۰% از جریان نامی را به عنوان جریان خروجی در نظر بگیرید.

برچسب ها