منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت 30 آمپر فن دار

148,500 تومان بدون مالیات.

منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت 30 آمپر فن دار

منابع تغذیه سوئیچینگ امروزه پرکاربردترین منابع تغذیه بوده و کاملا جایگزین منابع تغذیه تغذیه خطی شده اند که از لحاظ اندازه، وزن و توان خروجی قابل مقایسه با منابع تغذیه دارای ترانس 50 هرتز نیستند.

  • با گارانتی
  • بدون گارانتی

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت 30 آمپر فن دار

منابع تغذیه سوئیچینگ در فرکانس های چند ده کیلوهرتز راه اندازی می شوند. این منابع به دلیل بالا بودن فرکانس کاری، مزایای بسیار زیادی دارند که مهمترین آن ها، همانطور که در بالا هم اشاره شد، کاهش وزن و ابعاد و افزایش قابل ملاحظه توان خروجی و در نتیجه بازده آن است به طوری که در حالت بهینه می توان راندمان 90 درصد را از آن ها دریافت کرد.

 www.atrinnovin.ir

امروزه منبع تغذیه در توانهای مختلف به وفور در بازار یافت می شود ، لیکن عوامل مختلفی در تصمیم گیری مشتری جهت انتخاب منبع تغذیه مناسب نقش دارند .

عامل اول : مقدار خروجی مورد نیاز

عامل دوم : کیفیت کالا

عامل سوم : قیمت کالا

در مورد عامل اول باید گفت مقدار خروجی بسته به تعداد دستگاه های مورد استفاده و مصرف هر دستگاه متغیر است ، لیکن مقدار آن مطابق با استانداردهای سازنده خواهد بود ، در مورد کیفیت کالا همین بس که مشتری در صورت اعتماد به کیفیت کالا اقدام به خرید کالا نموده و بدین ترتیب از اتلاف وقت و سرمایه هر دو طرف جلوگیری می شود ، در مورد عامل قیمت هم باید گفت مشتری در پاره ای از موارد بعد از بررسی پارامترهای کمی و کیفی ، اقدام به خرید کالا می نماید ودر صورت مناسب بودن قیمت کالا و به دلیل مصلحت کاری اقدام به خرید کالای مرغوب و با کیفیت می نماید .

منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۳۰ آمپر عموما در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد و با قاطعیت نمی توان نوع خاصی را به مورد خاصی نسبت داد .

یک اصل پایدار در مورد توان خروجی منبع تغذیه را باید در نظر گرفت و آن اصل ، خروجی ثابت و یکنواخت هر منبع تغذیه می باشد که این پارامتر حدود ۷۰ % ظرفیت قید شده بر روی دستگاه می باشد ، طبیعی است که استخراج جریان خروجی بیش از مقدار قید شده ، موجبات پائین آمدن توان دستگاه را فراهم می آورد .

در مورد منبع تغذیه ۱۲ ولت ۳۰ آمپر باید توجه داشته باشیم ، چنانچه مجموع مصرف دستگاه های متصل به منبع تغذیه بیش از ۷۰ % یعنی ۲۱ آمپر برسد ، توان خروجی دستگاه دچار ضعف خواهد شد و توصیه می شود جهت استفاده بهینه از منبع تغذیه از ۲ منبع تغذیه ۲۰ آمپر استفاده شود که این امر علاوه بر کاهش فشار وارده بر روی منبع تغذیه ، باعث پائین آمدن ریسک خرابی منبع تغذیه و تضمین عملکرد بهتر دستگاه می شود ودر صورت خرابی یک منبع تغذیه فقط ۵۰ % از آن سیستم متوقف خواهد شد .

منبع تغذیه ۱۲ ولت ۳۰ آمپر به دلیل وجود فن در داخل کیس ، به راحتی داغ نمی شود و دارای عمر طولانی تری نسبت به سایر موارد می باشد ، شما مصرف کننده عزیز می توانید با استفاده از این منبع تغذیه ، تعداد چند مصرف کننده مختلف را با هم بصورت سری درآورده و با اطمینان از این منبع تغذیه استفاده نمائید!

در هنگام خرید و انتخاب منابع تغذیه سوئیچینگ ۲۰ درصد اضافه بار در نظر بگیرید. برای مثال در صورتی که شما قصد استفاده از این منابع برای چندین ساعت متوالی دارید، ۸۰% از جریان نامی را به عنوان جریان خروجی در نظر بگیرید.

از این منبع تغذیه سوئیچینگ علاوه بر راه اندازی المان خنک کننده می توانید برای روشن کردن LED های ۱۲ ولت و سایر تجهیزات الکترونیکی با ولتاژ تغذیه ۱۰ الی ۱۵ ولت استفاده نمایید.

مشخصات فنی این منبع تغذیه سوئیچینگ:

ولتاژ ورودی تغذیه: ۸۰ الی ۲۵۰ ولت با فرکانس ۴۷ الی ۶۰ هرتز

ولتاژ خروجی: ۱۰ الی ۱۵ ولت قابل تنظیم

جریان خروجی: ۳۰ آمپر

شرایط کاری: دمای ۱۰ الی ۶۰ درجه سانتیگراد – رطوبت ۲۰ الی ۷۰ درصد

برچسب ها