چراغ دکوراتیو دیواری استوانه ای یکطرفه و دو طرفه ( یک پر و دو پر )

78,500 تومان بدون مالیات.

چراغ دکوراتیو دیواری استوانه ای یکطرفه و دو طرفه ( یک پر و دو پر )

امروزه چراغ های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی منازل یا در نماسازی ساختمان ها کاربرد بسیاری دارند و همچنین در هر محیطی علاوه بر تامین نور موضعی ، محیطی زیباتری را به وجود می آورد

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

چراغ دکوراتیو دیواری استوانه ای یکطرفه و دو طرفه ( یک پر و دو پر )

چراغ یکطرفه : 

چراغ دیواری  دارای یک پایه است که روی دیوار نصب می شود و یک بخش استوانه ای شکل دارد که لامپ درون آن قرار می گیرد و می تواند با ولتاژ برق شهری که 220 ولت است کار کند همچنین می توان از این چراغ تزیینی دیواری برای نورپردازی بالای تابلوهای نقاشی ، عکس ها و به طور کلی در محل هایی که زیبایی توام با نور برای شما اهمیت دارد استفاده کرد. نور ساطع شده از این چراغ دیواری به صورت متمرکز است و بدین شکل می توان بخش خاصی از دیوار را که مد نظر است روشن تر نمود و اینگونه جلوه ای دو چندان بدان بخشید. چراغ دکوراتیو  در دسته چراغ های پرتویی قرار می گیرد که تک لامپی با لامپ GU10 است و ابعاد استوانه آن 160 در 60 میلی متر می باشد و شما می توانید هم در محیط های داخلی هم در نمای بیرونی ساختمان ها از این چراغ استفاده نمایید.

کشور سازندهایران
نوع سر پیچ و لامپ LED
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ دکوراتیو
توان1وات
نوع نصبروکار
سایز روشنایی6*16 سانتیمتر

چراغ دوطرفه :

چراغ های دکوراتیو امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی منازل و در نماسازی ساختمان ها استفاده می شوند و کاربری تزیینی این چراغ ها بیشتر از کاربرد نوردهی آنها می باشد به همین دلیل به آنها چراغ های تزیینی نیز گفته می شود. این چراغ ها بنا به جنس بدنه و نوع طراحی، قابلیت استفاده در هر فضایی می باشند و کاربر می تواند با توجه به مکان مورد نظر، نسبت به انتخاب چراغ مناسب اقدام نماید. امروزه این چراغ های دیواری و دکوراتیو در فضاهای درونی ساختمان، همچون اتاق خواب، سالن، راهرو، دستشویی،  و به عنوان چراغ بالا آینه، همچنین فضا های بیرونی و سر باز مثل حیاط استفاده می شود.

چراغ دیواری مجهز به دو لامپ GU 10 است و همچنین دارای یک پایه و یک بخش استوانه ای می باشد که دارای ابعاد 240 میلی متر ارتفاع آن و 60 میلی متر عرض آن است. این چراغ دیواری با بدنه به رنگ خاکستری تولید شده است و نور ساطع شده از ان به دو جهت بالا و پایین می باشد که روشنایی یکنواخت و ملایمی را ایجاد می کند.
این دسته از چراغ های دیواری ترانس یا درایور ندارند و خودشان به صورت مستقیم قابلیت اتصال به ولتاژ برق 220 ولت را دارند همچنین نوع لامپ به کار رفته در آنها لامپ جی یو 10 است که این مدل دارای دو لامپ است و در صورت نصب روی دیوار می تواند دو هاله نور از بالا و پایین روی سطح مورد نظر تشکیل دهد. از چراغ های دکوراتیو می توان برای نورپردازی و جلب توجه افراد در محل های مختلف استفاده نمایید به طور مثال در بوتیک ها یا نمایشگاه ها اکثرا برای جلب توجه افراد یا بازدید کننده ها در قسمت بالای هر تابلو ، اثر یا محصول موردنظر از چراغ های دکوراتیو استفاده می شود که ضمن ایجاد نور موضعی زیبایی قابل توجهی نیز ایجاد می کنند.

کشور سازندهایران
نوع سر پیچ و لامپGU10
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ دکوراتیو
نوع نصبروکار
سایز روشنایی2.4 سانتیمتر

برچسب ها