چراغ دکوراتیو دیواری مربعی یک طرفه و دو طرفه و چهار طرفه ( یک پر و دوپر و چهارپر)

78,500 تومان بدون مالیات.

چراغ دکوراتیو دیواری مربعی یک طرفه و دو طرفه و چهار طرفه ( یک پر و دوپر و چهارپر)

چراغ دکوراتیو یکطرفه :  دارای 1 لامپ LED یک وات در رنگ های آفتابی ، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی قابل انتخاب توسط مشتری

چراغ دکوراتیو دو طرفه :  دارای دو لامپ ال ای دی یک وات با رنگ نور آفتابی ، مهتابی ، آبی ، قرمز ، سبز و نارنجی قابل انتخاب توسط مشتری

چراغ دکوراتیو چهار طرفه : دارای چهار لامپ ال ای دی یک وات - رنگ نور آفتابی، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی قابل انتخاب توسط مشتری

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

چراغ دکوراتیو دیواری مربعی یک طرفه و دو طرفه ( یک پر و دوپر )

چراغ یکطرفه : 

چراغ دکوراتیو مدل یکطرفه یکی از محصولاتی است که در طراحی دکوراسیون اماکن مختلف یا منازل استفاده می شود. این چراغ دیواری با دارا بودن نور متمرکز، می تواند برای بولد کردن شیئ خاص مورد استفاده قرار گیرد. به طور مثال برای نورپردازی یک تابلوی نقاشی ، تابلو فرش یا عکس می توان این چراغ های تزیینی را به کار برد و زیبایی و جلوه ی این محصولات را دوچندان نمود.
چراغ دکوراتیو دیواری یکطرفه به صورت یک مکعب با ابعاد 60 در 60 میلی متر است و مجهز به یک چراغ ال ای دی یک واتی می باشد که درون این مکعب قرار می گیرد و نور را به صورت یک پرتوی سایه ای روی دیوار یا سطح مورد نظر منتشر می کند. این چراغ به گونه ای قابل نصب است که هم نور را به سمت بالا پخش نماید و هم با نصب آن به صورت برعکس نور را به سمت پایین پخش می کند. همچنین این چراغ دارای یک ترانس برای تامین ولتاژ برق ورودی به دستگاه است که ولتاژ برق شهری را به ولتاژ مورد نیاز تبدیل می کند و با طیف رنگی گسترده نوری  آفتابی ، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی ارائه شده است که بنا به انتخاب کاربر قابل انتخاب می باشد.

شور سازندهایران
نوع سر پیچ و لامپLED
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ دکوراتیو
توان1وات
نوع نصبروکار
سایز روشنایی6*6 سانتیمتر

چراغ دوطرفه :

چراغ های دیواری دوطرفه با نمونه های مختلفی به بازار ارائه شده اند که با طراحی های زیبا و متنوع، سلیقه ی متفاوت همه ی مشتریان را پوشش می دهد. نمونه ای از این چراغ های دیواری و دکوراتیو، است که با الگوی طراحی زیبا و کاربردی در اختیار کاربران قرار گرفته است. این چراغ دیواری به شکل یک باکس طراحی شده که دو لامپ، یکی در قسمت بالایی بدنه و دیگری در قسمت پایین قرار گرفته است و نوری که در این چراغ ساطع می شود، دو قسمت دیوار را روشن می کند. این چراغ دارای ابعادی برابر با 85 میلی متر در 60 میلی متر دارد و قابل استفاده در اتاق ها، سالن، راهرو و تقریبا هر فضایی می باشد.

 چراغ دکوراتیو دو طرفه در دسته چراغ های Shadow light قرار می گیرد که می تواند نور سایه ای زیبایی ایجاد کند. لامپ های به کار رفته در این چراغ دیواری، لامپ های ال ای دی بوده است که یک وات می باشد. و دارای طیف رنگ نور متفاوتی شامل رنگ های  آفتابی ، مهتابی ، آبی ، قرمز ، سبز و نارنجی است که کاربر می تواند بنا به رنگ روشنایی مورد نیاز برای ایجاد هارمونی مناسب با دیزاین مکان مورد نظر، انتخاب کند و نورپردازی زیبایی را به راحتی میسر می سازد. چراغ دکوراتیو دیواری   همچنین دارای یک ترانس یا درایور است که ولتاژ برق شهری را به ولتاژ مورد نیاز دستگاه تبدیل می نماید و روشنایی یکنواخت و ملایمی را ایجاد می کند.

چراغ چهار طرفه :

چراغ دکوراتیو و دیواری چهار طرفه به شکل یک مکعب با ابعاد 80 میلی متر در 80 میلی متر است و روی هر ضلع آن یک لامپ ال ای دی یک وات قرار دارد که شما می توانید رنگ این لامپ ها را متناسب با سلیقه خود انتخاب نمایید و از لامپ های سفید، آفتابی و رنگی شامل قرمز، سبز و نارنجی استفاده کنید. در این چراغ دیواری امکان استفاده از چند رنگ نور به طور همزمان وجود دارد. به این شکل که هر کدام  از لامپ های ال ای دی قابلیت تغییر رنگ نور را دارند و این گونه چهار رنگ نور را به طور همزمان در چهار جهت روی دیوار به نمایش در می آید. این تنوع رنگ بندی در نور یک چراغ دیواری، می تواند جلوه ای خاص به فضا ببخشد و روشنایی ملایم و یکنواخت آن امکان ایجاد محیطی گرم با هارمونی رنگی زیبا ایجاد می کند. همچنین نور ساطع شده از این چراغ های ال ای دی، هاله ای و طرح دار است.
چراغ دکوراتیو و دیواری چهار طرفه همچنین دارای یک ترانس است که ولتاژ برق 220 ولت شهری را به ولتاژ مورد نیاز دستگاه تبدیل می کند. استفاده از چراغ های ال ای دی در ساختمان این چراغ دیواری علاوه بر روشنایی مطبوع، کم مصرف بوده و می تواند برای مدت زمان طولانی روشن بماند.

شور سازندهایران
نوع سر پیچ و لامپLED
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ دکوراتیو | دیواری
توان1وات
نوع نصبروکار
رنگ لامپآفتابی | مهتابی | رنگی

برچسب ها