چراغ دکوراتیو دیواری گرد یکطرفه و دوطرفه و سه طرفه و چهارطرفه ( یک پر و دوپر و سه پر و چهارپر)

78,500 تومان بدون مالیات.

چراغ دکوراتیو دیواری گرد یکطرفه ، دوطرفه ، سه طرفه ، چهارطرفه

چراغ دکوراتیو گرد یک طرفه : دارای یک لامپ ال ای دی 1 وات - رنگ نور آفتابی، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی قابل انتخاب توسط مشتری

چراغ دکوراتیو گرد دوطرفه : دارای دو لامپ ال ای دی 1 وات - شما می توانید رنگ نور مورد نظر خود را از بین نورهای آفتابی ، مهتابی ، آبی ، قرمز ، سبز و نارنجی انتخاب کنید

چراغ دکوراتیو گرد سه طرفه : دارای سه لامپ ال ای دی یک وات - شما می توانید یکی از رنگ نورهای آفتابی، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی انتخاب کنید.

چراغ دکوراتیو گرد چهار طرفه: دارای یک لامپ ال ای دی یک وات - قابل سفارش با رنگ نور آفتابی، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

چراغ دکوراتیو دیواری گرد یکطرفه ، دوطرفه ، سه طرفه ، چهارطرفه 

چراغ یکطرفه :

چراغ دکوراتیو دیواری گرد یکطرفه: در دسته Shadow light ها قرار می گیرد که می تواند هاله ای از نور روی دیوار یا سطح مورد نظر شما ایجاد نماید به همین دلیل به چراغ های دکوراتیو چراغ های تزیینی نیز گفته می شود. از این چراغ های دیواری در سالن های موزه، گالری ها، سالن های نمایش، اتاق ها، و ... می توان استفاده نمود و علاوه بر آن، با نورپردازی زیبا و منحصر به فرد این چراغ، می توان جلوه ای خاص به دیوار مورد نظر بخشید.

چراغ دکوراتیو گرد یکطرفه دارای یک لامپ ال ای دی یک واتی است که داخل گویی شیشه ای قرار گرفته است. شکل ظاهری این چراغ دیواری به صورت یک دایره است که در یک طرف آن بخش استوانه ای شکلی قرار گرفته و انتهای این استوانه محل قرارگیری لامپ ال ای دی است و ابعادی برابر 80 در 35 میلی متر دارد. نور ساطع شده از این چراغ دکوراتیو به صورت سایه وار است که روشنایی یکنواخت و ملایمی دارد و با دارا بودن طیف گسترده رنگی شامل رنگ نور آفتابی، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی که قابلیت انتخاب توسط کاربر را دارد، امکان ایجاد هارمونی رنگی مناسب با سایر فاکتور های دیزاین محل مورد نظر را فراهم می سازد. این محصول همچنین مجهز به ترانسی برای تامین ولتاژ برق مورد نیاز دستگاه می باشد در نتیجه می توان با وجود این ترانس یا درایور ولتاژ برق 220 ولت شهری را برای چراغ مورد نظر مناسب ساخت

 کشور سازندهایران
نوع سر پیچ و لامپ LED
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ دکوراتیو
توان3 وات
نوع نصبروکار

 چراغ دوطرفه : 

چراغ دکوراتیو گرد دوطرفه:  نمونه ای از چراغ های دکوراتیو دیواری است که دارای دو لامپ یک وات است و می توانند تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منازل داشته باشند. چراغ های دکوراتیو در انواع مختلفی تولید و ارائه شده اند که شرکت های تولیدی با در نظر داشتن محل مورد استفاده، که می تواند فضاهای سر باز و بسته را تحت پوشش قرار دهد، با انواع متریال های متفاوتی ساخته شده اند. در محل هایی که شما نیاز به تامین روشنایی همراه با زیبایی دارید استفاده از چراغ های دکوراتیو توصیه می شود.
چراغ دکوراتیو دیواری گرد دو طرفه دارای ظاهری دایره ای شکل است که دو استوانه کوچک روی آن قرار گرفته اند و در قسمت انتهایی هرکدام از این استوانه ها یک لامپ ال ای دی قرار دارد که دو نور به صورت خطی، در دو جهت مختلف را از خود ساطع می کند. نکته قابل توجه در این چراغ دیواری این است که این دو نور قابلیت تغییر رنگ را دارند،یعنی شما می توانید دو رنگ نور متفاوت را در این چراغ از میان رنگ نورهای آفتابی ، مهتابی ، آبی ، قرمز ، سبز و نارنجی انتخاب کنید. این طیف گسترده رنگی امکان ایجاد هارمونی نوری مناسب، با سایر المان های دکوراسوین را در اختیار کاربر قرار می دهد. چراغ دکوراتیو و دیواری دوطرفه دارای ابعادی برابر 80 در 35 میلی متر می باشد. این چراغ دیواری با تجهیز به یک ترانس،  ولتاژ برق شهری 220 ولت را به میزان ولتاژ مورد نیاز دستگاه تبدیل می کند.

کشور سازندهایران
نوع سر پیچ و لامپ LED
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ دکوراتیو
توان2 وات
نوع نصبروکار
رنگ لامپآفتابی | رنگی | مهتابی
سایز روشنایی3.5 سانتیمتر

چراغ سه طرفه : 

چراغ دکوراتیو دیواری گرد سه طرفه همانطور که از نامش مشخص است دارای سه لامپ ال ای دی یک واتی است و  روی بخش دایره ای شکل این محصول سه استوانه کوچک قرار گرفته است و در بخش انتهایی هرکدام یک لامپ ال ای دی جا دارد. نور های ایجاد شده توسط این لامپ های ال ای دی، به صورت خطی روی دیوار منتشر می شود.
ابعاد چراغ دکوراتیو گرد سه طرفه صد و پنج در سی و پنج میلی متر است و با نصب این چراغ روی دیوار شما می توانید سه هاله نور در یک رنگ یا در رنگ های مختلف روی سطح مورد نظر خود داشته باشید. انتشار نور در این چراغ دیواری به شکلی کاملا خاص و خطی، در سه جهت می باشد. علاوه بر اینکه هر کدام از این رنگ نور ها به تنهایی قابل تغییر می باشد و شما می توانید سه رنگ نور را در یک چراغ داشته باشید، این نورپردازی می تواند به عنوان بخشی از دیزاین، قسمتی از دیوار را به تنهایی زینت بخشد و طرحی چشم نواز را پدید آورد. این چراغ دیواری همچنین مجهز به ترانسی است که ولتاژ برق مورد نیاز آن را از طریق تبدیل ولتاژ برق 220 ولت شهری به میزان وات مصرفی دستگاه تامین می کند.

کشور سازندهایران
نوع سر پیچ و لامپ LED
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ دکوراتیو
توان3 وات
نوع نصبروکار
سایز روشنایی10.5 سانتیمتر

چراغ چهار طرفه :

در عصر حاضر با متداول شدن استفاده از انواع چراغ های دکوراتیو در ساختمان ها، شاهد تنوع در طراحی و متریال های این محصولات هستیم. ازین رو امکان انتخاب برای هر سلیقه و نیاز به هر میزان از روشنایی با این حجم از تنوع به راحتی میسر می باشد. چراغ دیواری و دکوراتیو گرد چهار طرفه در دسته چراغ هایی با نور سایه ای قرار می گیرد و به شکل یک استوانه کوچک است که با نصب آن روی دیوار می توان هم بخشی از محیط را به صورت موضعی روشن کرد و هم می توان با استفاده از نورپردازی مناسب دکوراسیون زیبایی را برای منازل یا سالن های نمایش فراهم کرد.

روی بدنه چراغ دکوراتیو و دیواری گرد چهار طرفه چهار شیار خطی ضخیم دیده می شود و درون این استوانه یک لامپ ال ای دی یک وات قرار دارد که با روشن کردن لامپ ، نور از چهار شیار موجود روی دیوار یا سطح مورد نظر تابیده می شود البته یکی از مزایای لامپ های ال ای دی این است که در رنگ های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید یکی از رنگ های آفتابی، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی را انتخاب نمایید و دیگر ویژگی آن، کم مصرف بودن لامپ های ال ای دی می باشد که می تواند مدت زمان طولانی روشن بماند. ابعاد چراغ دکوراتیو دیواری چهار طرفه ، دارای ابعاد 55 در 80 میلی متر می باشد و همچنین این چراغ دیواری مجهز به یک ترانس است که می تواند ولتاژ برق شهری 220 ولت را به ولتاژ مورد نیاز چراغ تبدیل نماید.

کشور سازندهایران
نوع سر پیچ و لامپ LED
گارانتی2 سال
نوع روشناییچراغ دکوراتیو
توان1وات
نوع نصبروکار

برچسب ها