کنترلر دیجیتال مینی موزیکال مخصوص ال ای دی های برنامه پذیر

330,000 تومان بدون مالیات.

کنترلر دیجیتال مینی موزیکال 

کنترلر دیجیتال مینی یا همان کنترلر پیکسلی یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت آترین نوین با برند بین المللی SCAN می باشد.

کنترلر دیجیتال مینی قابلیت کنترل تا 700 پیکسل را دارد.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

کنترلر دیجیتال مینی

 کنترلر دیجیتال و معرفی اولیه آن : 

جدیدترین سبک نورپردازی استفاده از LED DIGITAL RGB  یا همان ال ای دی نواری دیجیتال می باشد که علاوه بر انتخاب رنگ قابلیت آدرس دهی به هر پیکسل را خواهید داشت تا طیف هر پیکسل را جدا از پیکسل های دیگر کنترل کرد . کنترلر پیکسلی امکان کنترل این سبک ال ای دی ها را توسط گوشی های هوشمند فراهم میکند . 

- کنترلر دیجیتال و توضیح منوهای ساده

در این نوع درایور پیکسلی شما علاوه بر انتخاب رنگ ( بصورت یکپارچه روی تمام پیکسل ها ) می توانید حالت شدت نور را هم کنترل کنید . حالت رنگین کمان منوی بعدی است که رنگ ها به آرامی پشت سر هم تغییر می کنند که قابلیت کنترل سرعت نیز دارد .

-کنترلر دیجیتال و حالت چرخش رنگ ها

در این افکت طیف نورهای مختلف بصورت متحرک پشت سرهم حرکت می کنند و از ابتدای پیکسل ها تا انتهای پیکسل ها را می پیماید امکان انتخاب سرعت افکت - طول افکت و تکرار افکت را دارد .

-کنترلر دیجیتال و حالت تک رنگ و دو رنگ

در افکت تک رنگ پس از انتخاب طیف نور از روی حلقه رنگی طیف انتخابی از ابتدای پیکسل ها تا انتهای آن حرکت کرده و این حرکت تکرار می شود .و می توان طول و سرعت و تعداد تکرار در کل پیکسل ها را تنظیم کرد و نیز می توان ابتدا و انتهای هر افکت را محو کرد . در افکت دو رنگ علاوه بر امکانات بالا قابلیت انتخاب طیف نور پس زمینه را دارا می باشد .

-کنترلر دیجیتال حالت موسیقی :

خاص ترین افکت که در این درایور دیجیتال می توان معرفی کرد انتخاب حالت موسیقی است که 6 زیر شاخه برای انتخاب رنگ دارد که هم بصورت چشمک زن تک رنگ یا رنگین کمانی - سطحی تک رنگ یا سطحی رنگین کمانی و یا ستاره ای تک رنگ و ستاره ای رنگین کمانی قابل انتخاب است .

با انتخاب هریک از این افکت ها نور دقیقا با ریتم موزیک پخش شده در محیط هماهنگ شده و بطور مثال شبیه اکولایزر حرکت خواهد کرد . انتخاب رنگ نور - تعداد پخش های آن و...از قابلیت های دیگر این افکت است .

کنترلر دیجیتال با بهترین کیفیت

کنترلر دیجیتال و ویژگی های جالب آن

قابلیت تولید 16 میلیون رنگ
دارای افکت های بسیار زیبا مانند: رنگین کمان، چرخش رنگ ها و …
دارای قابلیت مچ شدن با موزیک
قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق وای فای تعبیه شده بر روی دستگاه
دارای اپلیکیشن فارسی با محیطی بسیار زیبا 

کنترلر دیجیتال و کنترل ال ای دی دیجیتال

کنترلر دیجیتال و مشخصات فنی:

ولتاژ تغذیه: 12 ولت

پروتکل ارتباط با تلفن همراه: وای فای

دارای دکمه ریست برای برگرداندن تنظیمات به حالت کارخانه

نمایی از محیط نرم افزار هوشمند اسکن : 

      کنترل دیجیتال در مشهد                  کنترل دیجیتال با کارایی فوق العاده

توضیحاتی پیرامون وای فای:

ماژول وای فای Wifi نوعی پروتکل ارتباطی است. وای فای نامی تجاری است که توسط اتحادیه وای فای Wi-Fi ثبت شده است. دارای استانداردهای خاص و جهانی است. ارتباط وای فای Wifi بیشتر بر پایه ارتباط شبکه اینترنت به صورت بیسیم تاکید می‌کند. وای-فای که همان استاندارد IEEE۸۰۲٫۱۱ است در مدل‌های ۸۰۲٫۱۱g و ۸۰۲٫۱۱b مورد استفاده قرار می‌گیرد و استاندارد اصلی آن IEEE802.11b است. باند فرکانسی وای فای در محدوده ۲٫۴ گیگاهرتز است. علاوه بر این وای فای مدل دیگری نیز به نام ۸۰۲٫۱۱n ایجاد شده که سرعت انتقال را حداقل تا ۲۰۰Mbps افزایش می‌دهد.

ماژول‌های وای فای WiFi قابلیت انتقال و دریافت دیتا را دارند.

برچسب ها