سنگ تزیینی شب تاب شب نما مدل I-PH

14,500 تومان

سنگ تزئینی شب تاب شب نما مدل I-PH

سنگ تزیینی شب تاب حاضر پر نورترین ترین سنگ مجموعه سنگ های شب تاب است. این سنگ  از نوعی رزین خاص به همراه رنگدانه های فسفری ساخته شده که به نام مواد فسفرسانس معروف می باشند و به همین دلیل وزن آن ها کم و قابلیت پراکندگی در مساحت دلخواه شما را به تعداد بسیار بالا دارند.

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

سنگ تزئینی شب تاب شب نما مدل I-PH

جنس این سنگ ها رزینی (مصنوعی) و مانند سنگ های طبیعی نیستند. هر عدد سنگ تزیینی شب تاب  تقریبا 14 تا 17 گرم می باشد و در بسته بندی 1 عددی به خریداران عرضه می گردد. این سنگ در روز به رنگ سبز کم رنگ و در تاریکی نوردهی عالی فسفری دارد. این سنگ با قابلیت سوراخ شدن توسط مته و تراشکاری قابل  استفاده  برای ساخت زیورآلات-تزئین میز آرایشی-ویترین مغازه-سقف اتاق خواب و ... و با قابلیت حکاکی و چسباندن با چسب های مایع قابل استفاده برای کارهای مختلف هنری اعم از نقاشی روی سنگ و ... می باشد. این سنگ ها سازگار با محیط زیست بوده و هیچ گونه ضرری برای بدن انسان و موجودات زنده نداشته و بر اساس انجام آزمایشات اداره استاندارد و آزمایشگاه مورد تائید گمرک جمهوری اسلامی ایران، فاقد مواد رادیو اکتیو می باشد. خریداران عزیز تمام محصولات شب تاب نیاز به شارژ اولیه با یک منبع نور اعم از چراغ قوه، لامپ، مهتابی و .... را دارند. پس از دریافت محصول حتما سنگ را با استفاده از نورخورشید، لامپ، مهتابی و ... شارژ نمایید تا از نوردهی محصولات بهره ببرید

مشخصات

 • ابعاد : 
  6*6*1 سانتی متر
 • وزن : 
  0.015 کیلوگرم
 • ابعاد بسته بندی : 
  15*10*2 سانتی متر
 • وزن بسته بندی : 
  0.02 کیلوگرم
 • سایر مشخصات : 
  بسته یک عددی
 • عرضه به صورت بسته بندی یک عددی با نوردهی فوق العاده سبز
 • پس از دریافت محصول ابتدا آن را با نورخورشید، لامپ، مهتابی و ... شارژ نمایید و سپس در تاریکی شاهد نوردهی محصولات باشید.

برچسب ها