کف استیج نوری و حرکتی

نمایش: 242
(1 رای)

کف استیج و انواع آن :

کف ال ای دی (stage) یکی از محبوب ترین سیستم های نورپردازی برای تالارها و نورپردازان است که با نام های تجاری کف ال ای دی، پیست رقص ال ای دی، استیج کف، استیج led و... در بازار عرضه میگردد.

استیج ها دارای مدل ها و کیفیت های مختلف و همچنین تعداد پیکسل های متفاوت است که در زیبایی و بازی استیج تاثیر میگذارد.

www.atrinnovin.ir

کف LED یا پیست رقص یکی از ارکان اصلی جهت برگزاری یک مراسم با شکوه می باشد و به دلیل نورهای زیبا و متنوعی که تولید می کند می تواند در شب هم جلوه بهتری به مراسم شما ببخشد و هم لحظاتی زیبا و شبی به یاد ماندنی را رقم می زند. این محصول در واقع ساخته شده از پیکسل های نوری است که در کنار هم قرار می گیرند و می توانند یک سطح نورانی و حرفه ای را برای شما فراهم آورند. تنوع بالایی از پیست رقص یا کفپوش ال ای دی در بازار موجود است و شما می توانید بسته به فضایی که در اختیار دارید اندازه و تعداد این پیکسل ها را مشخص نمایید همچنین رنگ نور انواع استیج کف یا استیج ال ای دی قابلیت تغییر دارد و حتی می تواند در زمان روشن بودن تصاویر مختلفی را نیز به نمایش بگذارد.

www.atrinnovin.ir

ویژگی های انواع کف ال ای دی و استیج رقص

انواع پیست رقص و کف LED از پیکسل های متنوعی تولید شده اند که هرچه تعداد پیکسل کفپوش یا استیج رقص شما بیشتر باشد شما می توانید تصاویری با وضوح بالاتر و تنوع بیشتری را به نمایش درآورید. در واقع این محصولات از مربع هایی به اندازه یک در یک متر مربع تشکیل می شوند که در هر متر مربع نیز 100 پیکسل نوری قرار داده شده است بنابراین شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید تعداد این مربع ها را خودتان انتخاب کنید تا کفپوش ال ای دی بزرگتر یا کوچکتری داشته باشید.

www.atrinnovin.ir

اسکلت انواع استیج رقص نور ال ای دی فلزی صنعتی است و روی آن روکش ABS و شیشه سکوریت نشکن کشیده شده است بنابراین این محصولات کاملا در برابر عوامل مختلف و یا پاشش آب مقاوم هستند. این محصولات معمولا دارای دو رنگ بدنه سفید و مشکی هستند که شما می توانید در زمان خرید یکی از این رنگ ها انتخاب کنید. یکی از ویژگی های انواع کف ال ای دی یا پیست رقص فول کالر بودن یا قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ است همچنین می توانید هر تصویر و طرحی که مد نظرتان است را با استفاده از لب تاپ روی استیج خود پیاده نمایید. از قابلیت های دیگر انواع کفپوش LEDامکان نمایش نوشته های دلخواه شما روی استیج می باشد همچنین می توانید با استفاده از سیستم لب تاپ موسیقی مراسم خود را با رقص نور همانگ نمایید تا متناسب با موزیک جلوه های نوری خاصی روی صحنه ایجاد شود

www.atrinnovin.ir

ممکن است در استفاده از انواع پیست رقص یا استیج رقص led شما نگران مصرف برق و یا تولید گرمای این المان های نورانی باشید ولی در انواع کف ال ای دی از لامپ های ال ای دی با مصرف پایین انرژی و تولید گرمای کم استفاده شده است بنابراین با اطمینان می توانید از این المان های جذاب برای نورپردازی مراسم ها و جشن های خود استفاده نمایید.

www.atrinnovin.ir

در انواع کف led ساختمان به گونه ای است که مربع  های یک متر در یک متر کنار هم قرار می گیرند و داخل آنها پیکسل های فول کالر به یکدیگر متصل شده اند و ابعاد و شکل دلخواه شما را فراهم می آورند. شما می توانید با شروع رقص نور 16 میلیون رنگ زیبا را روی صحنه یا استیج رقص خود مشاهده نمایید و به سادگی کف سالن یا تالار خود را نورپردازی کنید و از هماهنگی نور و صدای موزیک و ایجاد هیجان در مهمان های خود لذت ببرید.

www.atrinnovin.ir

چند نمونه از اجرای کف استیج ها را به نمایش میگذاریم : 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان آترین نوین در ارتباط باشید .

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

www.atrinnovin.ir

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*