چراغ دکوراتیو و چراغ دیواری و انواع آن

نمایش: 477
(4 رای)

امروزه در طراحی داخلی این جزئیات هستند که حالت کلی دکوراسیون را تعیین می کنند، چراغ دیواری دکوراتیو نیز یکی از همین جزئیات است که باید با دقت و توجه بیشتری انتخاب و خریداری شود.

لامپ های دیواری اگر درست انتخاب شوند، ابزاری بسیار شیک برای دکوراسیون خانه خواهند بود، چنین لامپ هایی به معنای واقعی کلمه می توانند فضای خانه را درخشنده و پر زرق و برق نشان بدهند. البته این چراغ ها فواید زیادی دارند، حتی اگر بعد از نصب روی دیوار در همان وهله اول خود را نشان ندهند بازهم کارایی آنها تمام جنبه های دیگر را پوشش خواهد داد. کارایی آن دقیقا مانند یک لامپ رومیزی است اما با این تفاوت که روی دیوار قرار می گیرد. از آنجایی که این چراغ دیواری دکوراتیو هیچ فضایی را روی میز یا زمین اشغال نمی کند، ارزشش چند برابر می شود.

چراغ دکوراتیوwww.atrinnovin.ir

استفاده از چراغ دیواری دکوراتیو نه فقط برای ایجاد روشنایی بلکه همانگونه که از نامش پیداست بیشتر جهت زیباسازی و ایجاد دکوراسیون زیبا استفاده خواهد شد. اصولاً در زمان تصمیم برای خرید و نصب لامپ های دیواری، آن چیزی که بیشتر از میزان روشنایی و نوردهی آن مورد توجه خریدار قرار می گیرد، زیبایی و جلوه گری آن به عنوان عنصری موثر در تغییر دکوراسیون منازل می باشد.

چراغ دکوراتیو روی نماwww.atrinnovin.ir

اما شاید یک جنبه منفی لامپ های دیواری انعطاف ناپذیری آنهاست، به عبارت دیگر شما نمی توانید لامپ دیواری را هر وقت که اراده کردید از جای خود برداشته و جای دیگری قرار دهید، هر فضایی که آنها را نصب می کنید، دیگر فرصتی برای تغییر دکوراسیون نخواهید داشت. بنابراین باید قبل از انتخاب کاملا محتاطانه عمل کرده و جای نصب لامپ را با دقت زیاد تعیین کنید. اگر همه چیز درست پیش رود نتیجه کاری چیزی خواهد شد که هیچ لامپ دیگری یارای رقابت با آنرا نخواهد داشت.

چراغ دکوراتیو و انواع آنwww.atrinnovin.ir

برای انتخاب بهترین چراغ دیواری دکوراتیو بهتر است به صورت ناگهانی این کار را انجام ندهید یعنی اگر به صورت گذری، چراغی دیدید که به نظرتان جالب آمد بهتر است از خریدش صرف نظر کنید! باید قبل از انتخاب اینگونه چراغ ها، شرایط منزل، دیواری که قرار است این لامپ دیواری بر روی آن نصب شود، رنگ دیوار، گچ بری ها و خلاصه مواردی که می تواند کامل کننده جلوه گری این عناصر باشد را در نظر بگیرید سپس به انتخاب و خرید لامپ های دیواری اقدام کنید

قیمت چراغ دکوراتیوwww.atrinnovin.ir

مورد مهم بعدی استایل و سبک طراحی چراغ دیواری دکوراتیو است طوری که با فضا هماهنگی کامل داشته باشد. مثلا اگر دکوراسیون خانه ما مدرن باشد باید بدنبال طرح هایی باشیم که ترکیبی از سبک صنعتی و مدرن در طراحی خود داشته باشند. شکل های زیر برای چنین سبک هایی بهترین انتخاب خواهند بود. همانطور که مشاهده می کنید ترکیب سبک ها در این مدل های بخصوص، طوری انجام شده که در هر دکوراسیونی می شود از آنها استفاده کرد. مدل های زیر طرحی ساده دارند اما در تمام قسمت های بدنه از فلز براق استفاده شده که عنصر اصلی سبک صنعتی است

چراغ دکوراتیو خوشه گندمیwww.atrinnovin.ir

یکی از زیباترین و جدیدترین مدل های چراغ دکوراتیو ، مدل 360 درجه آن می باشد که امروزه مورد استقبال زیادی قرارگرفته و نورپردازی زیبا و شکیلی به محیط می بخشد .

پیشنهاد میکنیم حتما از این نوع چراغ دکوراتیو در پروژه ها و اماکن مورد نظر بهره بگیرید و زیبایی سالن و راهرو منازل و اماکن خود را چند برابرنمایید.

چراغ 360 درجهwww.atrinnovin.ir

در ادامه چند نمونه از چراغ های دیواری یا دکوراتیو را مشاهده می نمایید : 

1-

2-
3-
4-
5- 
6-
7-
8-
9-
10-
11-
12-
13- 
14-
15-
 
16- 
 چراغ دیواری      چراغ دیواری چهارپر      چراغ دیواری دکوراتیو
 
      
نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*