استریپ نواری دیجیتال آی سی دار strip پیکسلی برنامه پذیر

33,000 تومان بدون مالیات.

استریپ نواری دیجیتال 

نوار ال ای دی آر جی بی هوشمند( که در ایران با نام ال ای دی نواری آی سی دار / پیکسلی شناخته می شود) درواقع یک رشته بلند و منعطف از ال ای دی ها است که می توان برای هر کدام از ال ای دی های آن به طور مجزا رنگی مشخص قرار داد (بنابر این به آن هوشمند گفته می شود)

حداقل تعداد سفارش 5 متر می باشد

جهت دانلود نرم افزار اسکن به قسمت اطلاعات بیشتر مراجعه نمایید.

فایل pdf آموزشی نیز در قسمت فایل های ضمیمه  موجود می باشد.

  • 30
  • 60

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

  استریپ نواری دیجیتال آی سی دار

استریپ نواری پیکسلی آر جی بی یا SMART RGB LED strip چیست؟

یک نوار ال ای دی آر جی بی هوشمند( که در ایران با نام ال ای دی نواری آی سی دار / پیکسلی شناخته می شود) درواقع یک رشته بلند و منعطف از ال ای دی ها است که می توان برای هر کدام از ال ای دی های آن به طور مجزا رنگی مشخص قرار داد (بنابر این به آن هوشمند گفته می شود). با تغییر میزان رنگ قرمز، سبز و آبی (RGB) در هر ال ای دی، ترکیب رنگ های زیادی به دست می آید. تراشه های بین ال ای دی ها فرمان های صادر شده از یک کنترلر را اجرا می کنند. این کنترلر می تواند از نوع Arduino یا میکروکنترلر های دیگر یا کنترلر مخصوص ال ای دی نواری IC دار که اختصاصا برای نوارهای ال ای دی طراحی شده است، باشد.

                                            نواری آر جی بی آدرس پذیرhttps://atrinnovin.ir/

استریپ نواری و میزان ولتاژ مورد نیاز :

ال ای دی های نواری مورد اشاره در پیکربندی های گوناگونی عرضه می شوند. بعضی از منبع تغذیه ۱۲ ولتی استفاده می کنند و بعضی از منبع ۵ ولتی. هم چنین در بعضی از آنها ال ای دی ها دوتا دوتا جدا شده اند و در بعضی دیگر سه تا سه تا. درجات مختلفی از خاصیت ضدآب بودن (برای استفاده های خارجی یا زیر آب) و میزان متفاوتی از تراکم ال ای دی در هر متر از نوار موجود است.

                                              ال ای دی نواری آی سی دار دیجیتال فول کالرhttps://atrinnovin.ir

استریپ نواری دیجیتال چه تفاوتی با ال ای دی نواری آر جی بی معمولی دارد ؟

تفاوت اصلی میان ال ای دی های نواری هوشمند یا SMART LED strips و ال ای دی های نواری آر جی بی معمولی regular RGB LED strips کاملا ساده است: تمام نوارهای هوشمند با درایور های دیجیتال (میکروکنترلرها) مجهز شده اند. این درایورها داده ها را از طریق یک گذرگاه دیجیتال دریافت نموده و یک یا چند ال ای دی را به طور مجزا و مستقل کنترل می کنند (این امر برای نوارهای آر جی بی معمولی امکان پذیر نیست). یعنی در زمان استفاده از ال ای دی نواری پیکسلی شما بر روی رنگ تک تک ال ای دی ها کنترل دارید، اما در ال ای دی نواری RGB معمولی همه ال ای دی ها فرمان یکسانی دریافت می کنند و رنگشان با یک فرمان تغییر می کند.

استریپ نواری دیجیتال آی سی دار معمولا در تراکم 30 و تراکم 60 در نورپردازی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.

دانلود نرم افزار : 

جهت دانلود نرم افزار اسکن ، با مودم اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود نرم افزار اسکن ، با هات اسپات اینجا کلیک کنید .

برچسب ها