برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید
دوست داشتن0
برند: سایر  |  دسته بندی: وال واشر

وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer )

وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer )

جذابترین و زیباترین سبک والواشر دیجیتال که  قابلیت انتخاب طیف رنگی به 16 میلیون رنگ و حرکت نوری را دارد منظور شما میتوانید تک تک پیکسل های وال واشر دیجیتال را انتخاب و رنگ آن و میزان شدت نور را بصورت مجزا کنترل کنید.
قدرت انتخاب رنگ و حرکت نور در این وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) جذابیت زیادی به نمای ساختمان شما خواهد بخشید.
انتخاب لنز جهت پرتاب نور در ارتفاعات مشخص کاملا سفارشی بوده و می توان هنگام خرید با کارشناسان آترین نوین تماس بگیرید و توضیحات پروژه را جهت سفارش سازی اعلام کنید.

این  وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) با گارانتی اختصاصی آترین نوین تقدیم می گردد. 

وال واشر دیجیتال برنامه پذیر آترین نوین از ای سی های برنامه پذیر عالی که مهمترین رکن یک وال واشر دیجتال هست ساخته شده است.

توان مصرفی
موجود است.
1,700,000
کالاهای مشابه
1,250,000
وال واشر پرچمی سه متری وال واشر یکی از بهترین و کاربردی ترین المان های نورپردازی است که قابلیت نصب بر روی تیر چراغ برق، ستون ها و... دارد. این محصول که به المان پرچمی معروف است در دو مدل " المان پرچمی فولکالر " و "...
180,000
وال واشر صورتی  مشخصات فنی والواشر صورتی : رنگ: صورتیولتاژ تغذیه: 12 ولت و 220 ولت( در صورت نیاز 24 ولت نیز تولید می شود )توان کل: 1وات - 3 وات - 6 وات - 9 وات - 12 وات - 18 وات - 21 وات - 24 وات -36 واتچیپ: APS و...
180,000
وال واشر بنفش مشخصات فنی والواشر بنفش : رنگ: بنفشولتاژ تغذیه: 12 ولت ( در صورت درخواست 24 ولت و 220 ولت )توان کل: ۱ وات - 3 وات - 6 وات - 9 وات - 12 وات - 18 وات - 21 وات - 24 وات - 36 واتچیپ: APS ، سیتیزن و ...
180,000
وال واشر قرمز  مشخصات فنی: رنگ: قرمزولتاژ تغذیه: 12 ولت و 220 ولت ( بصورت سفارشی 24 ولت )توان کل: 1 وات - 3 وات - 6 وات - 9 وات - 12 وات- 18 وات - 21 وات - 24 وات - 36 واتچیپ: APS ، سیتیزن و...
180,000
وال واشر آبی  مشخصات فنی: رنگ: آبیولتاژ تغذیه:12 ولت ( درصورت سفارش 24 ولت و 220 ولت )توان کل: 1 وات - 3 وات -6 وات - 9 وات - 12 وات - 18 وات -21 وات -24 وات و...چیپ: APS - سیتیزن و...
180,000
وال واشر سبز مشخصات فنی:رنگ: سبزولتاژ تغذیه:12 ولت و 220 ولت  ( 24 ولت بصورت سفارشی )توان کل: 1 وات- 3 وات - 6 وات - 9وات - 18 وات- 21 وات -24 واتچیپ: APS- سیتیزن و...
180,000
وال واشر آفتابی و والواشر مهتابی wall washer وال واشر ها در سایز ها و تعداد ال ای دی های مختلف قابل سفارش هستند.جنس بدنه و هیت سینگ این وال واشر ها از کیفیت بالایی برخوردار است.از کاربرد های وال واشر ها می توان به...
390,000
والواشر هفت رنگ آر جی بی وال واشر RGB یا پروژکتور خطی LED ، یکی از بهترین ابزارهای نورپردازی نما است که وظیفه آن جذاب‌تر کردن نورپردازی نما، انواع دیوارها و ستون ها است.و متناسب با  نوع ریموت و نرم افزاری که انتخاب می...
توضیحات

وال واشر آدرس پذیر یا برنامه پذیر چیست؟

شاید در مرحله اول کلمه وال واشر دیجیتال  را بشنوید به یاد وسیله ای با پایه بلند برای شستن دیوارها بیفتید! اما این یک تصور کاملا اشتباهی است.
این کلمه شاید برای افراد عادی یک کلمه ناشناس و عجیب باشد اما برای افرادی که در زمینه برق و الکترونیک و نورپردازی مهارت داشته و فعالیت می کنند، کلمه ای شناخته شده است.
والواشر dmx با نام پروژکتور نما و یا چراغ نمای خطی
نیز شناخته می شود.
وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) قطعه ای است تشکیل شده از تعدادی لامپ که در کنار هم به اشکال مختلف چیده شده اند و تعداد لامپ ها، اندازه ی آنها و میزان توان هر یک می تواند بنا به نیاز و نوع پروژه ای که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرند، متفاوت باشد.
وال واشر دیجیتال  را در تعداد انبوه می توان به عنوان یک پروژکتور در نظر گرفت که عمدتا به صورت خطی موجود هستند و بر روی نمای داخلی یا خارجی ساختمان نور می تابانند و خاصیت دیجیتال و آدرس پذیر بودن آن باعث می گردد حرکات زیبای نور را به صورت دلخواه و کاربر پسند ایجاد کند.

نورپردازی فضای سبز و درختان با پروژکتور DMX در پارک ساحلی اهواز

نورپردازی نما با پروژکتور DMX دیجیتال

انواع وال واشر دیجیتال DMX

1- والواشر دیجتال تک آدرسه یا تک برنامه پذیر 

در این مدل از یک مبدل slave جهت برنامه پذیر کردن وال واشر استفاده می شود در این روش میزان جریان کشی هر وال واشر در جهت انتخاب کردن اسلیو  یا ساب کنترلر اهمیت پیدا می کند و وال واشر معمولی با برق دی سی 12 و 24 ولت به عنوان مثال تبدیل به یک وال واشر دیجیتال برنامه پذیر یا همان فرمان پذییر می گردد در این روش استفاده از وال واشر زیر یک متر ، وال واشر نیم متری یا کمتر جهت افزایش رزولوشن یا حرکت نرم تر در زمان افکت سازی استفاده می گردد.
اصولا slave را در داخل وال واشر دیجیتال (dmx) قرار می دهند

                                                            قیمت وال واشر دیجیتال حرکتی داینامیک ،بهترین خرید وال واشر پیکسلی

2- وال واشر پیکسلی دیجیتال دو ، سه ، چهار ، پنج ، شش آدرسه

این مدل وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) ساختار و بردهای آن برنامه پذیر می باشد  واصولا به صورت پی سی بی های 12 تا 15 سانتیمتری سه وات  سه ال ای دی آر جی بی تشکیل می شوند که بر روی هر پی سی بی در این وال واشر برنامه پذیر یک ای سی ادرس پذیر قرار دارد پس تعداد این بردها تعداد آدرس های این وال واشر  پیکسل دیچیتال را مشخص می کند
به عنوان مثال وال واشر 6 پیکسل فول کالر یا همان 16 میلیون رنگ از 6 پی سی بی آدرس پذیر در یک متر درست شده است و از آنجایی که هر پی سی بی این والواشرها از 3 ال ای دی 3 وات فول کالر یا همان تمام رنگ تشکیل شده است که در این مثال 54 وات نتیجه می گردد.
وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer )

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان آترین نوین تماس بگیرید.

                                                               والواشر دیجیتال پیکسل ادرس پذیر ، چراغ وال واشر لامپ نورپردازی نما  ،DMx512

وال واشر دیجیتال تک رنگ و وال واشر دیجیتال RGB

وال واشر  حرکتی داینامیک تک رنگ ( وال واشر حرکتی دیجیتال داینامیک تک پیکسل )

این سبک وال واشر دیجیتال تک رنگ جهت نور پردازی که کار فرما نیاز به   یک رنگ خاص  مورد پسند را  دارد و یا یک رنگ سازمانی برای خود دراد و تنها میخواد این رنگ بر روی دیوار های نما جهت نور پردازی داینامیک نما خود  انتخاب می کند ، که در نور پردازی سنتی استفاده کرده ولی برای جلب توجه بیشتر در نور پردازی نما تصمیم دارد از نور پردازی داینامیک و حرکتی استفاده کند اما میخواهد این حرکت و بازی نور که وال واشر ها بر روی نما ایجاد می کنند توسط خود و یا معمار و طراح نورش سفارشی سازی و سناریو پذیر باشد
از نظر قیمت هم مناسبتر از فول کالر و تمام رنگ تمام میشود.
تمام قوانین که در وال واشر برنامه پذیر  دیجیتال تک پیکسل  استفاده شده در این وال واشر حرکتی داینامیک نیز  قرار می گیرد.

والواشر دیجیتال حرکتی DMX چند پیکسل تک رنگ

انتخاب رنگ وال واشر و تعداد پیکسل های برنامه پذیر توسط خود شما صورت  می گیرد.
جهت نور ، زاویه تابش و شدت آن نیز قابل تغییر و کنترل می باشد. این چراغ ها در انواع تک رنگ با قابلیت ایجاد نور سفید یا رنگی (قرمز، آبی، سبز، زرد، بنفش و …) و در انواع هفت رنگ یا RGB تولید شده اند که در بازار ایران به صورت عمده و تکی به فروش می رسند.
برخی از انواع وال واشر به نام RGBW طیف کاملی از رنگ ها را دارا هستند، به گونه ای که می توانند در یک زمان هم نور سفید و هم نورهای رنگی فول کالر را ایجاد کنند.
توجه به این نکته حائز اهمیت است که همانطور که قبلا گفتیم بنا به کاربرد و ملزومات یک پروژه امکان تولید سفارشی این پروژکتورها در ابعاد مختلف و با توان های متفاوت وجود دارد
و همین موضوع باعث می شود تا استفاده از وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) در صنعت نورپردازی ساختمان و دکوراسیون با استقبال زیادی مواجه شود و بتوان به شیوه های مختلفی آنها را به کار برد.
در سال های اخیر استفاده از این ابزار مناسب به عنوان تجهیزات جانبی برای تامین روشنایی در صنعت ساختمان سازی موجب شده است تا معماران بتوانند ایده های خود را برای زیباسازی ساختمان ها به راحتی پیاده سازی نمایند.

                                                         والواشر برنامه پذیر دییتال با گارانتی فول کار و تمام رنگ نورپردازی نما

                                          

                                                       والواشر پیکسلی برنامه پذیر دیجیتال در مشهد

                                                           والواشر  دیجیتال فول کالر با کیفیت dmx wallwasher pixel

وال واشر چگونه کار می کند؟

در بسیاری از موارد ، این چراغ ها بسیار کوچک هستند، در بعضی موارد تک سوکته بوده که به آن (آی بال) می گویند و قابل جابه جایی با یک دست می باشد و قابلیت تغییر زاویه نور را دارد.
وال واشر قطعه ای است که از کنار هم قرار گرفتن تعدادی لامپ با چیدمان های متفاوت تشکیل شده است.
تعداد لامپ ها ، اندازه و میزان نوردهی آن ها با توجه به کاری که مد نظر داریم و قرار است از این نوع چراغ برای آن استفاده کنیم، می تواند متفاوت باشد.
اگر تعداد این نوع چراغ ها زیاد باشد ، از آن می توان به عنوان پروژکتور استفاده کرد که نوعی پروژکتور خطی محسوب می شود و می توانند بر روی ساختمان ها نور بتابانند و یا در طراحی داخلی از آن ها استفاده می شوند.
در این نوع پروژکتورها، جهت و میزان نور قابل تغییر می باشد.
از آن جایی که می توان میزان نور ، ابعاد و توان هر کدام از این وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) را تغییر داد ، در صنعت نورپردازی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
در چند سال اخیر استفاده از وال واشر بسیار مرسوم شده و معماران و طراحان داخلی از آن برای روشنایی و ایده پردازی های خود استفاده می کنند.
عمده کاربرد این لامپ ها برای تزئینات داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها است و از آن برای ایجاد نور و روشنائی داخلی در ساختمان استفاده نمی شود.

نورپردازی داینامیک حرکتی وال واشر پیکسلی پرژکتور RGB

خصوصیات وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer )

خصوصیات جالب این محصول باعث شده که از آن در زوایای مختلف و برای ایجاد سایه روشن های خاص استفاده شود. بیشترین مصرف آن برای سطوح عمودی مثل ستون ها و یا ورودی ها می باشد.
برای ایجاد روشنایی با نورهای نامتقارن، می توان تعداد سه و یا بیشتر از این چراغ ها رابه صورت خطی و کنار هم استفاده کرد. برای پوشش دهی کامل یک دیوار، به تعدادی از چراغ ها که به صورت خطی کنار هم بسته شده اند نیاز است.
این چراع با ظاهر متفاوت با حالت مربع و یا مستطیل وجود دارند و برای سقف از آن ها استفاده می شود. این نسخه از چراغ های مربعی شکل معمولا در موزه ها، رستوران ها و یا شرکت های تجاری، که قصد برجسته نمودن یک سوژه را دارند و می خواهند قسمتی از فضا بیشتر در کانون دید و مرکز توجه افراد قرار بگیرد، استفاده می شود.

وال واشر پیکسلی آدرس پذیر دیجیتال تمام رنگ
انواع چراغ های وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) :

وال واشر ۳وات

با متراژ 12.5 سانتی متر 12 ولت و 10 سانتی متر 220 ولت

وال واشر ۶وات

با متراژ 25 سانتی متر 12 ولت و 20 سانتی متر 220 ولت

وال واشر ۹وات

با متراژ 40 سانتی متر 12 ولت و 35 و 50 سانتی متر 220 ولت

وال واشر ۱۲وات

با متراژ 55 سانتی متر 12 ولت و 50 سانتی متر 220 ولت

وال واشر ۲۴وات

با متراژ 120 سانتی متر 12 ولت و 100 سانتی متر 220 ولت

وال واشر ۳۶وات

با متراژ 100 سانتی متر 220 ولت

وال واشر 45 وات
وال واشر 54 وات

 قسمت های تشکیل دهنده یا قطعات وال واشر DMX 

در ایران از وال واشرهای کوچک بیشتر از دیگر اندازه های آن استفاده می گردد به همین دلیل میتوان از این المان برای نورپردازی سطوح با عرض کم و ارتفاع زیاد نیز استفاده نمود.

LED .1 ال ای دی

LED  های به کار رفته در والواشر LED های پاور (POWER) هستند، که توان هر LED معمولا ۱وات میباشد. البته از LEDهای با وات بیشتر (مثل ۳وات) نیز میتوان استفاده نمود ولی به دلیل اینکه نوردهی LEDهای پاور همراه با تولید حرارت هست و باید برای خنک کردن و انتقال این حرارت روشهایی را درنظر گرفت از ال ای دی با وات بالاتر استفاده نمیگردد چرا که هرچه توان ال ای دی بالاتر باشد تولید حرارت آن نیز بیشتر خواهد بود. احتمالا شما فکر میکردید که LED قطعه ای است که حرارت تولید نمیکند و راندمان بالایی دارد. در جواب باید گفت که با توجه به حجم نور تولیدی و در نظر گرفتن ابعاد نقطه تولیدکننده این نور حرارت به وجود آمده بسیار ناچیز است ولی برای افزایش طول عمر LEDباید این حرارت را سینک کرد. برای انتقال این حرارت از هیت سینک استفاده می شود.

2. بدنه

هیت سینک (منتقل کننده حرارت) در والواشرها همان بدنه والواشر هست. برای انتقال حرارت از آلومینیوم استفاده میکنند که حرارت را زود به خود میگیرد و زود هم خنک میشود. با تماس دادن بدنه آلومینیومی به سطح زیرین LED حرارت تولید شده در چیپ LED را به بیرون منتقل مینمایند. وزن بدنه و سطح آن یک پارامتر تعیین کننده در کیفیت و مرغوبیت والواشر می باشد چرا که هر چه بدنه سبکتر و نازکتر و سطح تماس کمتری با هوا داشته باشد حرارت بیشتر در LED میماند و طول عمر قطعه کم میشود. تولید کنندگان اغلب برای کاهش قیمت در بازار از بدنه سبکتر استفاده میکنند که همین امر موجب کاهش طول عمر المان می شود.

3. لنز

با توجه به مصرف وال واشرها برای پرتاب نور بیشتر و پوشش نوری بیشتر از لنز در مقابلLED ها استفاده میشود. کار لنز متمرکز کردن و جهت دادن به نور است که این لنزها میتوانند زوایای گوناگونی از ۵درجه تا ۱۲۰درجه و یا بیشتر داشته باشند. به طور کلی در یک والواشر از یک نوع لنز با یک زاویه پخش نور استفاده میشود. در مورد لنز شفافیت و عدم داشتن حباب موجب مرغوبیت لنز میباشد. لنز را با استفاده از هولدر بر روی ال ای دی تثبیت میکنند. لنزها انواع گوناگونی نیز دارند از جمله لنز محدب لنز تخت. لنز مشجر لنز یکپارچه که هولدر و لنز یک تکه می باشد.

4. درایور (در صورت راه اندازی اصولی و صحیح به صورت سری از درایور استفاده می شود)

در واقع آن چیزی که برق شهر را تبدیل به ولتاژ و جریان مورد نیاز LEDها میکند درایور می باشد. اهمیت درایور از این جهت است که جریان و ولتاژ را به صورت کنترل شده و دقیق به LEDمنتقل کند چرا که LEDدر اثر کارکرد و تولید نور مقداری حرارت هم تولید میکند که همین حرارت سبب بالاتر رفتن جریان و مصرف LEDمیشود و این چرخه درصورتیکه ادامه پیدا کند خیلی زود ال ای دی که المان اصلی تولید کننده نور است سوخته و از بین میرود.

درایورها دارای رنج توان کارکرد میباشند به عنوان مثال۱تا ۳وات یا ۱۵تا ۲۴وات و… . در مورد درایور مهمترین نکته PFC یا همان راندمان یا ضریب تبدیل انرژی به توان مفید درایور می باشد که آنرا به صورت درصد نمایش میدهند.
راندمان درایورها میتواند مقادیر مختلفی باشد ولی در صورتیکه این عدد بالاتر باشد نشانه کیفیت درایور می باشد. راندمان دایورها معمولا از ۸۰درصد به بالا می باشد.
با در نظر گرفتن رنج کارکرد میتوان گفت که یک درایور ممکن است بتواند pfc بالاتری از آنچه بر رویش درج شده نیز داشته باشد ولی این امر سبب کاهش طول عمر درایور میشود.
بیشترین چیزی که به درایور، که مستقیما با برق شهر در تماس است؛ صدمه میزند دو فاز شدن درایور می باشد.

وال واشر برنامه پذیر دیجیتال مخصوص آب نما

انواع وال واشر

این قطعه در انواع آبشاری، پرچمی، مولتی کالر و فول کالر ،RGB انواع ال ای دی یا liner تولید شده است و می توان از آنها برای اجرای انواع پروژه های نورپردازی استفاده کرد. هر یک از انواع wall washer در دو نوع تک رنگ یا هفت رنگ با توان های مصرفی گوناگون ساخته شده اند و برای استفاده در پروژه ها بسیار انعطاف پذیر هستند و قابلیت ارتجاعی دارند. نوع liner قابلیت ایجاد طیف نور ثابت و یکنواختی را دارد که استفاده از این وال واشر جهت تامین روشنایی دکوراتیو یا نورپردازی محیط های خارجی بسیار مرسوم و متداول است.
لازم به ذکر است که یکی از مهم ترین ویژگی های وال واشر / LEDخطی، دوام و طول عمر بالای آن می باشد.

والواشر تمام رنگ برنامه پذیر پیکسلی

ویژگی های وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) :

خصوصیات خوب وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) باعث شده است تا بتوان از آن برای انواع تزیینات مرتبط با نورپردازی خارجی و داخلی یک ساختمان استفاده نمود.
از Wall washer می توان در زاویه های مختلف برای تاباندن نور تزیینی استفاده کرد و به وسیله ی آن بر روی نما سایه روشن های زیبایی را به وجود آورد.
با توجه به نوع آن ها میزان پرتاب نور متفاوت می باشد و اینکه از چه نوعی از وال واشر استفاده نمایید کاملا بستگی به هدف شما و نورپردازی مورد انتظارتان دارد. به طور کلی این ابزار دارای بازدهی بالایی از نظر نوردهی می باشد و این در حالی است که نسبت به سایر چراغ ها و محصولاتی که برای تامین نور موجود می باشد، توان مصرفی پایین تری دارند و در مصرف برق نیز صرفه جویی خواهد شد. برخی از مهمترین ویژگی های وال واشر عبارتند از:

مهمترین ویژگی های وال واشر پیکسل

1- نصب آسان در مکان های مختلف
2- کیفیت بالای نور خروجی (از لحاظ شدت نور)
3- کیفیت بالای بدنه (از جنس آلیاژ آلومینیوم)
4- مقاومت در برابر شرایط جوی و محیطی مثل نور خورشید، اشعه ماورا بنفش، آب و گرد و خاک
5- تنوع طیف رنگ نورهای ایجاد شده
6- موثر در کاهش هزینه های نورپردازی
7- امکان تنظیم زاویه تابش نور بر اساس نوع پروژه
8- قابلیت افزایش طول وال واشر ها (می توان تعدادی از آنها را به یکدیگر متصل نمود (امکان تغییر اندازه ی این قطعات بر
9- حسب نیاز توسط شرکت ارائه دهنده وجود دارد و می توانند به صورت سفارشی اندازه ی آن ها را تغییر دهند.
10- امکان تنظیم شدت نور
11- مقاومت در برابر ضربه (مناسب برای استفاده در نور پردازی های خارجی ساختمان (قابلیت کنترل از طریق ریموت (مجهز به افکت های مختلف که می توان از طریق نرم افزارهای مخصوص آنها را تعیین نمود)

وال واشرها در محیط های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

کاربرد والواشر دیجیتال در نورپردازی برنامه پذیر

-فضاهای باز و یا سرپوشیده
-نمای بیرونی و داخلی ساختمان های مسکونی، تجاری
-مراکز تفریحی و رستوران ها
-فروشگاه های بزرگ
-بدنه ی پل ها به منظور تامین روشنایی تزیینی
-بناهای تاریخی، موزه ها و گالری های هنری (استفاده از انواع وال واشر برای به وجود آوردن نور تاکیدی (رنگی یا سفید)
-استفاده در فضاهایی مثل برج ها، تونل ها، زیر گذرها و ستون ها
-قابل استفاده در صنعت تبلیغات به منظور تزیینات غرفه های نمایشگاهی و ویترین های تبلیغاتی
-کشاورزی و پرورش گیاهان
-نورپردازی آکواریوم (برای تامین نور تزیینی داخل اکواریوم های آب شور و شیرین از انواع مناسب wall washerا ستفاده می شود)

وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer )

پرسش و پاسخ (0)
برچسب های محصول

پنل کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم