روشنایی داخلی و نما

هدف از نورپردازی نما جذابیت و جلوه ی ساختمان است که با استفاده از طیف رنگی ، تجهیزات دیجیتال و حرکت نور که منجر به جلب توجه و جذب مخاطب می شود. چراغ های مخصوص نما با مقاومت IP67 و IP68 در مقابل عوامل طبیعی مانند: باد و باران و برف محافظت می شوند. در صورتی که کامپوزیت و جنس بدنه از فلز باشد، تجهیزات استفاده از برق های 12 ولت ...

روشنایی داخلی و نما

هدف از نورپردازی نما جذابیت و جلوه ی ساختمان است که با استفاده از طیف رنگی ، تجهیزات دیجیتال و حرکت نور که منجر به جلب توجه و جذب مخاطب می شود. چراغ های مخصوص نما با مقاومت IP67 و IP68 در مقابل عوامل طبیعی مانند: باد و باران و برف محافظت می شوند. در صورتی که کامپوزیت و جنس بدنه از فلز باشد، تجهیزات استفاده از برق های 12 ولت جهت نورپردازی نما موجود می باشند. جهت روشنایی داخلی ساختمان می توان از انواع سیلندری ها، چراغ خطی و مهتابی ، لامپ هالوژن ، انواع چراغ دکوراتیو ، چراغ ریلی ،  تایل های 60*60 و دیگر سایزها با رنگ بندی های متنوع مثل: سفید، آفتابی، نور روز، نور یخی و نور انبه ای انتخاب کرد. روشنایی داخلی جهت رسیدن به نور مناسب در محیط های مختلف از جمله سکونت، کاری، مطالعه و. . . قابل تنظیم می باشد. روشنایی داخل و نما ساختمان با استفاده از چراغ دکوراتیو، انواع پنل، جت لایت و هالوژن با بهترین کیفیت و کمترین زمان توسط کارشناسان آترین نوین قابل اجرا می باشد. جهت طراحی نورپردازی نما و مشاهده ی طرح اولیه بر روی عکس با مشاورین آترین نوین در تماس باشید.

قیمت خرید بهترین انواع هالوژن سقفی هالوژن روکار توکار روشنایی داخلی خرید و قیمت پنل توکار روکار 60*60 70 وات 72 وات 48 وات 55واتخرید و قیمت انواع جت لایت نما نورپردازی نما                                                                    خرید و قیمت انواع زیباترین چراغ دکوراتیو نور دکور  

بیشتر

روشنایی داخلی و نما 

زیرشاخه ها

 • چراغ دکوراتیو

  چراغ دکوراتیو

  چراغ های دکوری در انواع مختلف سقفی و دیواری از جمله دکوراتیو دیواری: نیم گرد یک طرفه و دو طرفه، مکعبی یک طرفه و دو طرفه، چراغ دکوراتیو مکعبی یک طرفه و دو طرفه پایه جیوتن GU10،  چراغ دکوراتیو گرد یک طرفه ، گرد دو طرفه ، گرد سه طرفه ، گرد چهار طرفه و گرد شش طرفه، چراغ دکوراتیو مدل SH-8094، چراغ دکوراتیو مدل SH-17202، چراغ دکوراتیو مدل SH-17206، چراغ دکوراتیو مدل SH-13107، چراغ دکوراتیو مدل SH13202، چراغ دکوراتیو مدل SH-17103، چراغ گرد پایه دار، چراغ مربع پایه دار، یک طرفه، دو طرفه، سه طرفه، چهارطرفه ، چراغ دکوراتیو 7 وات ، چراغ دکوراتیو مثلثی در فروشگاه آترین نوین با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها موجود می باشد.
  چراغ های دکوراتیو برنامه پذیر و فول کالر قابلیت کنترل با موبایل، انتخاب و تغییر رنگ و رقص نور و هماهنگ سازی با ریتم آهنگ را دارا می باشد.


                        چراغ 3 طرفه سه پر دکوراتیو برنامه پذیر            گیف چراغ دکوراتیو چند طرفه فرمان پذیر آدرس پذیر              چراغ دکوراتیو 2 طرفه زاویه دار آدرس پذیر  


                                                               چراغ دوطفه 2 پر دکوری فرمان پذیر                چراغ 6 طرفه سفارشی 6 پر برنامه پذیر دکوری

 • جت لایت
 • هالوژن و قاب هالوژن

  لامپ هالوژن چیست؟

  لامپ هالوژن نوعی از لامپ های رشته ای است که از گاز هالوژن استفاده می کند تا هم باعث افزایش تولید نور و هم بیشتر شدن طول عمر لامپ شود. این لامپ ها دارای بازدهی نسبتاً بالا، کیفیت نور و طول عمر بالا در مقایسه با لامپهای  معمولی هستند.

  کاربرد این لامپ ها بسیار زیاد است زیرا نور این لامپ ها بسیار ملایم ودلنشین است. این لامپ ها در فضاهای مختلف به صورت روکار و توکار  استفاده می شود. لامپ های هالوژن ظاهر زیبایی دارند و باعث زیبایی محیط نیز می شوند.

  هالوژن , ال ای دی , توکار , سقفی , cob , smd , خرید , جدید

   لامپ های هالوژن  LED و SMD  و COB

  لامپ های هالوژن در نور پردازی  دکوراسیون داخلی خانه مورد استفاده قرار می گیرند . هالوژن ها نه تنها مصرف برق پایینی دارند بلکه نورپردازی خاص و جذاب تری را به شما می دهند 

  هالوژن قابلیت نصب بر روی مکان های مختلف از جمله سقف کاذب ،فرورفتگی و برجستگی های سقف را نیز دارند.

  این لامپ ها قابلیت این را دارند که نور را روی دیوار منعکس کنند و به دلیل نور ملایم آن محیط را زیبا و جذاب تر به مخاطب نشان دهند.  مزایای لامپ هالوژن

  کیفیت نور

   لامپ‌های هالوژن  کیفیت خوبی دارند و نور را یکنواخت پخش می‌کنند. همین باعث می‌شود گزینه‌ای خوبی برای استفاده در منزل و محیط کار باشند.

  ابعاد کوچک

  ابعاد کوچک لامپ‌های هالوژن باعث کاربردهای خاص این نوع لامپ  در نور پردازی می‌شوند.

  هزینه کم

  لامپ های هالوژن هم قیمت مناسبی دارند و هم مصرف برق پاینی دارند بنابراین در کنترل قیمت برق شما بسیار موثراند.

  هالوژن , رو کار, رنگی , سقفی , cob , smd , فروش , کریستالی

  تفاوت لامپ های هالوژن  LED و SMD  و COB 

  لامپ های هالوژن cob:

  لامپ های هالوژن cobدر کنار مصرف برق پایین قیمت مناسبی دارند.این نوع لامپ هالوژن در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و در این نوع لامپ ها از چیب های cobاستفاده شده است.

                                                                            هالوژن cob smd led خرید قیمت

  لامپ های هالوژن smd :

  لامپ های هالوژن smd در مقایسه با سایر هالوژن ها گرمای کمتری تولید می کند.

  روشنایی این نوع هالوژن یکنواخت بوده و نور بیشتری را نمایش می دهد.لامپ های هالوژن smdدر نور پردازی ساختمان و دکوراسیون داخلی ورد استفاده قرار می گیرد

                                                                         هالوژن سقفی توکار قیمت دیواری

  لامپ های هالوژن  led:

  لامپ های هالوژن led به وسیله دیود های نوری خود نور تولید می کنند و هر چه تعداد آن بیشتر باشد نور تولید شده بیشتر است

  این نوع هالوژن ها هم مصرف برق کمی دارند و هم اشعه فرو سرخ و فرا بنفش تولید نمی کنند.

                                                                                                               هالوژن رنگی جدید فروش سقف ال ای دی                

  تاریخچه لامپ هالوژن:

  در سال 1959 اولین لامپ هالوژن توسط شرکت جنرال الکتریک وارد بازار شد و در مدت کوتاهی طرفداران زیادی پیدا کرد .

  در سال 1970حباب های خاصی به اسم آلومونیوسیلیکا برای آن ساخته شد.

  امروز با پیشرفت تکنولوژی هزینه ساخت آن کاهش یافت و در نتیجه قیمت آن به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرد و امکان استفاده از آن در کاربرد های مختلف ایجاد شد.

                                                                          هالوژن تو کار اس ام دی سه حالته طبیعت

  طول عمر لامپ هالوژن:

  طول عمر لامپ با ساعت بیان می شود ،طول عمر لامپ های هالوژن نسبت به لامپ های رشته ای بسیار بیشتر است.طول عمر لامپ های رشته ای معمولی کمتر از 2 هزار ساعت است ،این در حالی است که طول عمر لامپ های هالوژنی بین 8 هزار ساعت تا 30 هزار ساعت می باشد.

                                                                                                هالوژن سقفی توکار جدید ریلی led

  شدت نور هالوژن:

  شدت نور را با واحد "لومن" بیان می کنند. شدت نور لامپ های هالوژنی در حدود 500 تا 1000 لومن است و به عوامل مختلفی نظیر نوع و تعداد هالوژن ها بستگی دارد.

  برای دیدن پروژه های انجام شده در آپارات ما را دنبال کنید • انواع پنل توکار و روکار
 • چراغ ریلی
 • چراغ صنعتی کارگاهی
 • چراغ بالا آینه
 • چراغ خطی و مهتابی
 • انواع لامپ
 • لوستر و چراغ دیوارکوب
 • چراغ زیر پله و کنار پله
 • جت لایت برند فیلیپس - سیتیزن - کری انواع جت لایت نورپردازی نما ( Cree - Citizen - Philips ) با کیفیت عالی و درجه یک و گارانتی ویژه با پرتاب نور بالا در فروشگاه آترین نوین موجود است.چراغ های جت لایت در رنگ بدنه مشکی و سفید و رنگ ال ای دی ( رنگ نور ) آفتابی ، سفید ، نچرال ، نارنجی ، قرمز موجود است . برای تولید رنگ و ولتاژ بالاتر ، با کارشناسان آترین نوین...

  139,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ خطی آویز SMD دو لاین بهترین کیفیت چراغ خطی در ایران با گارانتی از معتبرترین برندهای ایران دارای نور خستگی ناپذیر!  

  595,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • پنل روکار و توکار تولید نور انواع پنل مون لایت توکار و روکار تولید نور با کیفیت عالی در سایز های مختلف و سه رنگ مشکی ، سفید و نقره ای موجود است.فروشگاه آترین نوین ، نماینده رسمی برند تولید نور در مشهد می باشد.

  300,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • جت لایت نورپردازی نما در 7 وات مختلف چراغ جت لایت مناسب برای نورپردازی نما ، ستون ها و محوطه در رنگ نورهای مختلف و بدنه کاملا ضد آب با پرتاب نور عالی

  60,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ دکوراتیو مکعبی چراغ دکوراتیو مکعبی منایل تزئین دیوارهای زاویه دار هم می باشد. قابل سفارش با رنگ بدنه دلخواه شما!

  65,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ دکوراتیو نیم گرد چراغ دکوراتیو قابل اجرا در در منازل و مجتمع های تجاری و اداری، مناسب هتلهای تازه ساز و ساختمانهای مدرن و. . .چراغ دکوراتیو نیم گرد قابل سفارش به رنگ مورد نظر شما!

  0 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ ال ای دی خطی مناسب جهت استفاده در سرویس (بالای آینه) و راهروهای مجتمع کلیه چراغ های خطی دارای حداقل 18 ماه گارانتی

  103,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ دیواری دکوراتیو گرد مدل C195 ، مدل C295 ، مدل C395 ، مدل C495، مدل C695 امکان سفارش تغییر طول، تعداد شعله و وات دارد.دارای گارانتی دو ساله!

  205,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • لامپ 15 وات ارزان بهترین لامپ 15 وات با قیمت ارزان همراه با گارانتیو با برند های مختلف : سناتور ، بابک ، الماس نور ، بروکس ، نما نوراز ویژگی های بارز این لامپ ها ، عمر طولانی‌تر (60 هزار ساعتی)،‌ مصرف انرژی کمتر (90 درصد کارآمدتر)، کاهش هزینه‌های نگهداری و ایمنی بیشتر  می باشد.

  34,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • چراغ دیواری دکوراتیو مربع مدل S195 ، مدل S295 ، مدل S395 ، مدل S495، مدلS695 امکان سفارش تغییر طول، تعداد شعله و وات دارد.دارای گارانتی دو ساله!

  205,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ دکوراتیو دیواری مربعی یک طرفه و دو طرفه و چهار طرفه ( یک پر و دوپر و چهارپر) چراغ های دکورلاتیو با کیفیت درجه یک و گارانتی یک ساله موجود می باشد.چراغ ها بصورت یک طرفه ، دو طرفه و چهار طرفه بصورت 1 وات ، 2 وات و 4 وات موجود است .رنگ نور این دکوراتیو ها آفتابی و رنگ بدنه کرم می باشد.

  110,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • ریسه شلنگی 220 ولت ارزان  مناسب برای نورپردازی های داخلی این ریسه شلنگی 220 ولت ارزان قیمت ، هنگام روشنایی نورپردازی دلپذیری را در هر مکانی به ارمغان می آورند.تنوع رنگ بالا ، درخشندگی بسیار عالی و  طول عمر بالا از ویژگی های این ریسه های ارزان می باشد.

  15,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • چراغ دکوراتیو دیواری گرد یکطرفه ، دوطرفه ، سه طرفه ، چهارطرفه چراغ دکوراتیو گرد یک طرفه : دارای یک لامپ ال ای دی 1 وات - رنگ نور آفتابی، مهتابی، آبی، قرمز، سبز و نارنجی قابل انتخاب توسط مشتری چراغ دکوراتیو گرد دوطرفه : دارای دو لامپ ال ای دی 1 وات - شما می توانید رنگ نور مورد نظر خود را از بین نورهای آفتابی ، مهتابی ، آبی ، قرمز ، سبز و نارنجی...

  78,500 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 •  لامپ های هالوژن  آذین SMD لامپ های هالوژن آذین ساخت ایران بوده و دارای گارانتی تعویض می باشد .این پنل های بک لایت مصرف برق پایینی دارند زیرا دارای برچسب انرژی A+ هستند.این محصول از کیفیت عالی و نور مناسب برخوردار است و کاربرد بسیاری دارد که در ادامه ویژگی ها و مشخصات ان را مورد بررسی قرار می دهیم.

  18,500 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ دکوراتیو LED 7w مدل SH-8094 چراغ دکوراتیو LED SMD و 7 وات، در سه رنگ بدنه سفید، مشکی، خاکستری و دو رنگ نور آفتابی و مهتابی موجود میباشد.دارای گارانتی یک ساله!

  120,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ گرد دکوراتیو چراغ های دکوراتیو RGB بصورت یک طرفه ، دوطرفه و سه طرفه موجود هست که با استفاده از ریموت ، قابلیت تغییر رنگ را دارد.از یک ریموت برای هر تعداد دکوراتیو می توانید استفاده کنید.ریموت را نیز می توانیددر همین صفحه خریداری کنید.

  120,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • پنل روکار و توکار 60*60 سری پنل های توکار 70 وات، 60*60 iled تحت لیسانس شرکت فوآن می هستند. سری پنل های توکار و روکار تولید نور سفارشی می باشد.

  7,815,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • پنل بک لایت ارزان  فروش پنل بک لایت ارزان 7 وات 7w  می تواند به خوبی جایگزین پنل های قدیمی فلورسنت شود . بسیار مقرون به صرفه بوده و انرژی بسیار کمی مصرف می کنند.

  14,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • چراغ دکوراتیو مکعبی پایه جیوتن GU10 چراغ دکوراتیو مکعبی پایه GU10 مناسب تزئین انواع دیوار از جمله تزئین دیوارهای زاویه دار هم می باشد. قابل سفارش با رنگ بدنه دلخواه شما!

  0 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.
 • چراغ زیر پله و کنار پله 3 وات گرد و مربع چراغ زیر پله ای یا کنار پله ای 3 وات رنگ بدنه مشکی و سفید - رنگ نور آفتابی - نور چراغ ال ای دی - دارای قطر 10 و عمق 7.4 سانتیمتر - شار نوری 100 لومن - زاویه تابش نور 106 درجه

  175,000 تومان موجود است.
  بیشتر
  موجود است.